Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Struktura Centrum

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nasze Zadania

Rozwój i utrzymanie centralnych usług informatycznych w zakresie uzgodnionym z Prorektorem UJ ds. dydaktyki

Rozwój i utrzymanie infrastruktury sprzętowej i systemowej na potrzeby usług oferowanych przez jednostki Centrum

Wsparcie pracowników, studentów i doktorantów UJ poprzez doskonalenie ich kompetencji w zakresie narzędzi informatycznych

Współpracę z wydziałami i innymi jednostkami organizacyjnymi UJ w zakresie utrzymania i rozwoju ich infrastruktury informatycznej

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ul. Władysława Reymonta 4, 30-059 Kraków

e-mail: disi@uj.edu.pl

https://dis.uj.edu.pl/

 

Michał Hanasiewicz – Kierownik (pok. -135)

tel.: 12 663 5063, + 48 519 307 885

e-mail: michal.hanasiewicz@uj.edu.pl

 

Kinga Lechowicz – Zastępca Kierownika (pok. -138)

tel.: 12 663 5069, + 48 517 118 205

e-mail: kinga.lechowicz@ujedu.pl

 

POMOC IT/OFFICE 365

e-mail: pomocit@uj.edu.pl

tel.: 12 663 50 70

Joanna Goetel   

Estera Ambroż

Leszek Dybiec                                 

 

OFFICE 365

Kinga Lechowicz                                            

Monika Jeleń                                                 

 

DNS/MASS MAILING/SYMPA

Mariusz Sokołowski

Janusz Bielec

 

SYSTEM LINUX/SSO/HOSTINGI/CERTYFIKATY

Marek Drapacz

 

SEKCJA DS. SIECI I CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Piotr Janczura

Bogusław Mielec

Arkadiusz Wierzbowski

Grzegorz Kamiński

Mateusz Sykała

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ul. Reymonta 4, 30-059 Kraków 

e-mail: pomoc.ezd@uj.edu.pl

Przewodnik systemu EZD - Uniwersytet Jagielloński (uj.edu.pl)

Karolina Jastrzębska – Kierownik (pok. -123)

tel.: 519 307 824

e-mail: karolina.jastrzebska@uj.edu.pl

 

Eliza Haniszewska - Zastepca Kierownika  (pok. -123)

tel.: 539 772 415; 12 663 50 79

e-mail: eliza.haniszewska@uj.edu.pl

 

Jerzy Wydra (pok. -123)

tel.: 519 307 822

e-mail: jerzy.wydra@uj.edu.pl

 

Marcin Zemlik (pok. -123)

tel.: 532 548 107; 12 663 50 78

e-mail: marcin.zemlik@uj.edu.pl


Adrian Zięcina (pok. -123)

tel.: 883 842 232; 12 663 50 76

e-mail: adrian.ziecina@uj.edu.pl

 

Piotr Zieliński (pok. -123)

tel.: 506 006 082

e-mail: piotr1.zielinski@uj.edu.pl

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków

e-mail: dui@uj.edu.pl

https://dui.uj.edu.pl/

 

Iwona Gajda – Kierownik (pok. 10)

tel.: 12 663 1219, + 48 506 006 784

e-mail: iwona.gajda@uj.edu.pl

 

Marcin Filip (pok. 10)

tel.: 12 663 1290, +48 506 006 783

e-mail: marcin.filip@uj.edu.pl

 

Wojciech Gruza (pok. 10)

tel.: 12 663 1290, +48 519 307 963

e-mail: wojciech.gruza@uj.edu.pl

 

Mariusz Korżel (pok. 10)

tel.: 12 663 1290, +48  519 347 519

e-mail: mariusz.korzel@uj.edu.pl

 

Damian Lis (pok. 10)

tel.: 12 663 1290

e-mail: damian1.lis@uj.edu.pl

 

Piotr Maślany (pok. 10)

tel.: 12 663 1290, +48  507 694 702

e-mail: piotr.maslany@uj.edu.pl

 

Waldemar Pytlik (pok. 10)

tel.: 12 663 1290, +48 506 006 790

e-mail: waldemar.pytlik@uj.edu.pl

 

Zbigniew Szydłowski (pok. 10)

tel.: 12 663 1290, +48 506 006 418

e-mail: zbigniew.szydlowski@uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ul. Reymonta 4, 30-059 Kraków

e-mail: portal@uj.edu.pl

https://portal.uj.edu.pl/

 

Mirosław Jędrzejewski – Kierownik (pok. -109/3)

tel.: 12 663 50 47, + 48 506 006 793

e-mail: miroslaw.jedrzejewski@uj.edu.pl

 

Łukasz Kantor (pok. -109/1)

tel.: 12 663 23 72, w godz. 9-12

e-mail: lukasz.kantor@uj.edu.pl

 

Sebastian Szytuła (pok. -109/1)

tel.: +48 510 008 362, w godz. 12-15

e-mail: sebastian.szytula@uj.edu.pl

 

Zdzisław Rapacz (pok. -109/2)

e-mail: zdzislaw.rapacz@uj.edu.pl


Adam Szmidt (pok. -109/2)

e-mail: adam.szmidt@uj.edu.pl


Gracja Witkowska (pok. -109/2)

e-mail: gracja.witkowska@uj.edu.pl